Przyczyny rozszerzonych źrenic

Witam, w młodości miałam dość często rozszerzone źrenice. Nie mogłam patrzeć jak był słoneczny dzień. Mrużyłam oczy. Nie brałam leków i nakrotyków. Jaka mogła być przyczyna takiego stanu i czy ona może teraz skutkować na moje gorsze widzenie?

Aleksander Ropielewski

Trudno bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie powiedzieć co było przyczyną poszerzenia źrenic w młodości. Mogło choć nie musiało mieć to wpływu na Pani obecny stan wzroku. Do czasu badania nie jestem jednak w stanie tego jednoznacznie stwierdzić.