Przyczyny silnych bólów w nadbrzuszu

Szukam przyczyny silnych bólów w nadbrzuszu,badania obrazowe ok,cea,ca19,9.ca125.chromogr.a.są w normie,rtg kregosł.krzyż-lędźw.-stan po schermanie.czy plecy mogą mnie boleć od tych zmian w kręgosł.czy raczej na pewno bol powoduje ta sama przyczyna co bóle brzucha?mama miała nowotw.trzustki. mam 40lat.dolegliwości z brzuchem ciągna się już kilka lat,wzdęcia,biegunki,ucisk i ból nadbrzusza.co mi jest czy mam to co mama?

Małgorzata Panek

Bóle w nadbrzuszu mogą świadczyć o dolegliwościach związanych z żołądkiem.
Proszę zgłosić się ze wszystkimi wynikami badań do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam