Przyczyny sinienia paznokci

Dzień dobry, Mam problem z Sinieniem paznokci mianowicie białych półksiężyców u palców dłoni wszystkie lekko się zabarwiają, u stopy przy dużych palcach. Dłonie ani stopy mi nie marzną nie jest mi zimno nie cierpną. Czego może to być przyczyną ?

Lek. Tomasz Budlewski

A choruje Pani na jakieś dodatkowe choroby przewlekłe? choroby płuc? Proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś wieceh powiedzieć. Sądzę, że konieczne jest wykonaniepodstawowych badań krwi i gazometrii.