Przyczyny skrzywienia stóp u 3-letniego dziecka

Jakie są przyczyny skrzywienia stop u trzyletniego dziecka. Synek ma stopy które wykrzywiaja mu się na zewnątrz oprócz tego nie ma żadnych wad postawy kolana ma równo W wakacje mieliśmy zalecone buty z wkładką thomasa jednak problem jest nadal W jaki inny sposób można temu zaradzić czy to kiedyś minie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji dziecko powinno regularnie wykonywać ćwiczenia mające na celu korekcje wady. Proszę udać się na wizytę do ortopedy dziecięcego, który wdroży odpowiednie postępowanie.