Przyczyny strzykania w kolanie

od 2 dni zaobserwowałam chrupanie w kolanie.odgłos taki jak by mi ktoś rozsypał groszek w kolanie:-)powinnam się martwić??nigdy czegoś takiego nie miałam.dodam że nie uderzyłam się w to kolano.co to może być??proszę o radę co powinnam zrobić.

Witam. Jeżeli nie towarzyszą Pani objawy w postaci bólu, ocieplenia skóry czy zaburzeń funkcji kolana nie ma powodów do niepokoju. Dolegliwości najprawdopodobniej spowodowane są gromadzeniem się pęcherzyków gazu w stawach.