Przyczyny swędzenia pochwy

witam,mój problem jest dość trudny ani ginekolodzy,lekarz rodzinny nie wiedzą co mi jest jestem już trochę załamana, męczę się już z tym rok. proszę o pomoc.bardzo swędzi mnie pochwa a jeszcze bardziej to piecze ,odbyt trochę też.brałam różne tabletki przeciwgrzybicze też tabletki na pasożyty i na grzybice w żołądku nic nie pomaga to co mi jest i dlaczego nie przechodzi co mogę zastosować.ja tylko chce wiedziec co to może być jakie badania zrobić nikt nie potrafi mi powiedzieć co to jest.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udąc sie do lekarza dermatologa, byc może jakies zmiany zkórny/infekcja.