Przyczyny uczucia pełnego pęcherza

Witam zrobiłem badania. urodynamiczne ,cystoskopie , usg jamy brzusznej, posiew moczu , badanie krwi, brałem tabletki które lekarz mi dawał w ślepo typu vesicore doumox, różne tabletki na nadreaktywny pecherz oraz stany zapalne, I w dalszym ciągu mam uczucie pełnego pecherza. oddaje mocz malym szybkim króciutkim strumieniem po kilkadziesiat razy dziennie ,a ukojenie po oddaniu moczu trwa jakies 2 minuty w lepsze dni 20 minut. Zaznacze też ,ze duzo sie stresuje sytuacja rodzinna od dawna

Może trzeba jeszcze w tej sprawie skonsutlować się z psychologiem, gdyż dolegliwości zapewne mają tło psychogenne skoro w badaniach urologicznych wszystko wychodzi w normie, a urolog nie widzi żadnej patologii.