Przyczyny utraty włosów na całym ciele

Chcialabym sie dowiedzieć co moze byc przyczyna utarty włosow na całym ciele. Kiedy mialam 13 lat dostalam pierwszy okres, miesiac poźniej zaczeły mi bardzo wypadac włosy. Potem nie pojawiał sie przez rok i nagle dostalam krwotoku. Mija juz 4 lata a włosy dalej wypadaja, a okres jest nieregularny... Jakie moga byc tego przyczyny? Jeszcze zauwazyłam ze włosy nie posiadaja pochewki i w zależnosci od dnia cebulki wlosa ulegaja niszczeniu (sa małę i niewidoczne)

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze problem może tkwić w zaburzeniach hormonalnych. Proponuje udać sie do lekarza endokrynologa.