Przyczyny wodnistego kataru

witam od sierpnia mam katar wodnisty z rana najbardziej i pod wieczór również...byłam u laryngolog ale niewie jak mi pomóc. prosze o pomoc

Witam! Wodnisty katar najczęściej spowodowany jest przez alergię na pyłki traw, drzew czy roztocza kurzu domowego. Myślę że warto udać się do alergologa i wykonać podstawowe testy skórne w kierunku alergii.