Przyczyny wydłużających się cykli

Witam serdecznie,
mam 21 lat i pisałam już wcześniej. W zasadzie otrzymałam odpowiedź i uspokoiłam się, jednak problem powrócił. Mniej więcej między 15-20 września uprawialiśmy z chłopakiem petting (nie zawsze z zabezpieczeniem, a jeśli tak to była to prezerwatywa). Kilka dni przed terminem spodziewanej miesiączki zaczęłam obawiać się ciąży, jednak 1 października okres normalnie się pojawił.

Dla pewności już po okresie zrobiłam test, wyszedł negatywny wynik. Byłam więc spokojna, nie mam żadnych dolegliwości, chociaż w wyniku stresu (mam nadzieję, że to z tego powodu) schudłam 2 kilogramy. Teraz powinnam znowu dostać okres, odczuwam bóle w podbrzuszu od 2 dni, cera jak przed okresem jednak okresu brak. Dziś jest już 30.10, moje cykle zazwyczaj były najwyżej 29-dniowe...
Dodam, że jestem dziewicą a od czasu tych zbliżeń we wrześniu nie miałam żadnego zbliżenia z partnerem, po prostu się nie widzieliśmy, ponieważ musiałam wyjechać.
Czy mimo wszystko mogę być w ciąży??

Witam serdecznie!

Szansę na ciążę są bliskie zeru. Jeżeli od zrobienia testu nie miałaś kontaktu z nasieniem to z całą pewnością nie jesteś w ciąży.
Pamiętaj, że  długość cyklu zależy od wielu czynników, m.in od stresu.

Pozdrawiam