Przyczyny wypadającego barku

Witam, od kilku lat "wypada" mi bark, było to dla mnie bardzo naturalne ponieważ nie bolało i uważałam że tak musi byc, po pewnym czasie ten bark wypadł i już nie wrócił. W szpitalu dowiedziałam się że to nawykowe zwichnięcie i że nadaje się do leczenia operacyjnego, ale oprócz tego barku zdarza się że wypada mi drugi, przeskakują mi biodra i kolana czy można coś z tym zrobić, czy to jest powiązane?

Prawdopodobnie cierpi pan na tak zwany zespol uogolnionej wiotkosci stawowej . Co do samego barku wymagana jest diagnostyka Tomografia komputerowa celem oceny ubytku panewki łopatki co pozwoli zakwalifikowac Pana do wlasciwego zabiegu operacyjnego ( Bankart lub Laterjet )
Pozdrawiam