Przyczyny wysokiego LH

Dobry wieczór chciałbym skonsultować wyniki badań, a mianowicie wysokie LH, co może być powodem i czy mam się o co martwić ? dziękuje i pozdrawiam serdecznie Lipidogram (CHOL, HDL, LDL, TG) Cholesterol całkowity 174,0 mg/dl Cholesterol HDL 41,7 mg/dl Cholesterol LDL 117,50mg/dl Trójglicerydy 74,0mg/dl FT3 3,48 pg/ml FT4 1,30 FSH 9,36 mIU/ml LH 15,36 mIU/ml Estradiol 28,80 pg/ml Prolaktyna 10,20 ng/ml Testosteron 633,40 ng/dl

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania dnia cyklu i długosci jego trwania nie mozna się wypowiedziec. proponuję udac się do lekarza ginekologa.