Przyczyny występowania Zespołu Otella

Witam. Czy Zespol Ottela wystepuje tylko u osob uzaleznionych od alkocholu, czy naprzyklad palenie marihuany od kilku lat tez moze sie przyczenic do wystapienia zespolu ottela, jakie sa inne przyczeny wystepowania tego schorzenia?

Jest to często cecha osobowości lub wyraz problemów emocjonalnych, niejednokrotnie zresztą te sprawy się wiążą.
Patologiczna zazdrość zniszczyła już wiele związków.
Pozdrawiam Swiątecznie. JW

Witam.
Zespół Otella może wystąpić u wszystkich osób zażywających środki zmieniające świadomość, ale także u innych osób mających problemy natury emocjonalnej.