Przyczyny zaniku miesiączki a możliwość ciąży

Witam! Mam 22 lata, miesiaczka spoznia mi sie nadal 15 dzien,czekam na wizyte u ginekoloa ponieważ prosił o przeczekanie tygodnia z powodu tego ze na usg nie widac ciązy ,byly robione 4 testy ciązowe gdzie na 3 widac blade kreski a na jednym wyszedl negatywny, W dniu wizyty u ginekologa zrobilam test z krwi wyszedl 0.1 ...Jeśli wykluczy się ciąże jest możliwość zaniku miesiączki ?Nie mam stresujacego trybu zycia choc za miesiac mam własny ślub . Wolałabym byc już w ciąży niż nie mieć miesiączki.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.