Przyczyny zarażenia się grzybicą pochwy

Dostałam jakieś infekcji pochwy podejrzewam grzybicę ode do lekarza po weekendzie. CZY TO MOŻE NYC OD TEGO ZE PARE DNI TEMU UMYLAM SIĘ MYDŁEM A NIE PŁYNEM? ??? PUKI CO TO BIORĘ CAŁY CZAS LAKYOWAGLINSL PROBIOTYKI DOUSTNE LAAVOBIOSFEMINA. ZEL! !!! CO NAJLEPIEJ BRAC PO WYLECXRNIU INFEKCJI BY BYŁO POTEM JUŻ OK. ZA MIESIĄC I DWA TEŻ? ????

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo infekcji w opisanym schemacie. Proszę udać się do lekarza ginekologa. Otrzyma Pani szczegółowe instrukcje dotyczące leczenia oraz późniejszej profilaktyki.