Przygnębienie, niechęć do życia i utrata zainteresowań

Przygnębienie,utrata zainteresowań,nie chęć do życia Witam.Jestem Paulina mam 18 lat,od jakiegoś czasu chodzę przygnębiona,jestem niestabilna emocjonalnie.W jednej chwili się śmieje w następnej mogę płakać,albo się wściekać.Straciłam zainteresowania,nie mam ochoty na kontakty ze znajomymi.Mam myśli autoagresywne,czuje przytłoczenie,jakbym spadała w dół.Ostatnio mie mogę spać.Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do psychologa lub lekarza psychiatry, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego w swojej okolicy.

Pozdrawiam!