Przygnębienie, smutek, brak motywacji i chęci do działania

Od dłuższego czasu czuję przygnębienie, smutek, brak motywacji, chęci do działania, brak jakiejkolwiek radości z wykonywanych czynności, jest coraz gorzej. Jestem na studiach, a nie mogę się uczyć przez problemy z koncentracją. Chcę z tym coś w końcu zrobić bo już nie wytrzymuję, gdzie mogę się zgłosić? Czy lekarz rodzinny będzie w stanie mi coś doradzić?

Dzień dobry!

Tak, jeśli kontakt z lekarzem rodzinnym jest dla Pani łatwo dostępny, można od niego zacząć.
Kolejnymi krokami powinien być jednak psycholog oraz lekarz psychiatra, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!