Przygotowanie do dwukrotnej chemioterapii

Jak najlepiej przygotowac sie do dwukrotnej chemioterapi? Przed czym ustrzec sie i na co zwracac uwage by objawy uboczne byly jak najmniej odczuwalne. I Czy podczas chemioterapi moze byc przy mnie moja dziewczyna?

Nie znam choroby , nie znam rodzaju planowanej chemioterapii , nie wiem czy będzie podawana ambulatoryjnie , czy będzie Pan kilka dni hospitalizowany - nie mogę więc odpowiedzieć - proszę pytać lekarza , który kwalifikował Pana do chemioterapii lub będzie ją prowadził , zż