Przygotowanie do ekstrakcji zęba

Witam. dostałam skierowanie na ekstrakcję zęba 38. Jak to dokładnie wygląda i jakie są zalecenia przed i po tym zabiegu?

Witam, wszystko zależy od tego czy ten ząb wyrżnął się czy tkwi całkowicie w kości. Zostanie Pani znieczulona i ząb zostanie usunięty, bez bólu proszę się nie bać. Wszystkie zalecenia co można czego nie można robić po usunięciu lekarz przekaże dla Pani. Życzę powodzenia, pozdrawiam