Przygotowanie do odchudzania

Witam, chciałabym przygotować organizm do odchudzania się (nie nadwaga jakieś 7 kg) więc chciałabym rozpocząć to od oczyszczania. Zależy mi na tym oczyszczaniu również dlatego, że czuję, że mam przeciążony układ pokarmowy i trochę szwankuje (ogólnie zdrowotnie wszystko jest w najlepszym porządku). Wiem, że dobrymi produktami oczyszczającymi są: oczywiście woda, woda z cytryną, kasza jaglana, siemię lniane, płatki owsiane i tym podobne. Co jeszcze mogłabym zastosować do tego procesu?

Aleksander Ropielewski

Wymienione produkty są w zupełności wystarczające. Aby mieć pewność co do bezpieczeństwa zastosowawanej diety sugeruję nadzór dietetyka pod kątem ilości spożywanych pokarmó i czasu trwania ograniczeń dietetycznych.

Droga Pani!

Proponowałabym skontaktować się z dietetykiem, który pomoże Pani skomponować dietę w taki sposób, aby od razu mogła Pani rozpocząć odchudzanie z jednoczesnym oczyszczaniem organizmu. Oba te procesy wcale nie muszą się wykluczać. Oczywiście wymienione przez Panią produkty mogą spełniać rolę "czyścicieli" przewodu pokarmowego. Jednakże można, a nawet powinno się stosować je w codziennej diecie, aby zanieczyszczenie nie ponawiało się. Unika Pani w ten sposób m.in. toksycznego działania resztek pokarmowych oddalając ryzyko zachorowania na nawotwór jelita grubego.

Gdyby miała Pani jeszcze pytania, to zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam!

kontakt@dietetycznaodnowa.pl
dietetycznaodnowa.pl

Witam ,

najlepiej oczyszczenie organizmu jak i cały proces odchudzania prowadzić pod okiem dietetyka. Pamięta Pani aby nie spożywać zbyt mało kalorii nawet podczas oczyszczania organizmu, gdyż w ten sposób zwolni Pani jedynie przemianę materii i później całe odchudzanie będzie przebiegało zdecydowanie gorzej.
Zachęcam tez do przeczytania artykułu: http://joanna-wasiluk.jejswiat.pl/16067,wiosenne-produkty-ktore-doskonale-oczyszczaja-organizm

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Szanowna Pani,
Wszystkie działania, które chciałaby Pani podjąć najlepiej skonsultować z dietetykiem. Pomoże on w ułożeniu odpowiedniego jadłospisu przy oczyszczaniu, jak i przy odchudzaniu.

Jeśli chodzi o produkty oczyszczające, te wymienione przez Panią w zupełności wystarczą.

Z poważaniem,
mgr Sławomir Kula, dietetyk kliniczny - Poznań
Poradnia Dietetyczna Świat Odżywiania
www.swiatodzywiania.pl