Przygryzienie policzka a możliwe następstwa

Witam. 4 dni temu przygrylam sobie policzek w srodku. Mam juz wszystkie ósemki i to wlasnie nimy przygryzlam sobie ten policzek. Już nieraz tak sie zkaleczyłam ale tym razem ugryzlam bardzo mocno. nie moge jeść i ciezko mi jest polykać nawet śline. nie moge otworzyc calkiem ust bo bardzo boli ta stronaDziwnie to wygląda ponieważ od tego policzka tak jakby odstaje kawalek i jest zaraz pomiedzy tymi zębami. boje sie ze to niechcący odgryze calkiem. Czy to sie zagoi i wroci do normalnej postaci???

Witam.
Powinno się zagoić, tylko trzeba uważać, żeby nie ugryźć się ponownie. Można stosować coś miejscowo, w postaci żelu. Jest wiele preparatów w aptece bez recepty. Na kilka dni trzeba przejść na dietę półpłynną żeby uniknąć przygryzienia. Trzeba też płakać jamę ustną płynem antyseptycznym żeby nie doszło do zakażenia. Pozdrawiam i życzę zdrowia