Przyjęcie Duphaston a zbadanie progesteronu, testosteronu i Dheas

Witam.Byłam na początku października u ginekologa który zlecił mi zbadanie progesteronu, testosteronu i Dheas (spóźniający się okres).Zapisał również Duphaston. Ogólnie to powiedział, że mam zacząć je brać 2.10 (dzień wizyty) jak i tego samego dnia zrobić badania.Jednak te badania okazały się płatne i nie było mnie na nie stać w tamtym momencie.Czy mogę je zrobić później, jak i również brać leki czy powinnam była to zrobić zgodnie z zaleceniem lekarza,bo chodziło o konkretnie ten termin?

Piotr Pilarski

Lek może zaburzać wyniki. Sugeruję wykonać badanie gdy skończy Pani branie leku.

Pozdrawiam.