Przyjęcie kilku tabletek antykoncepcyjnych w jednym czasie a miesiączka

Wypiłam kilka tabletek z opakowania a poźniej odstawilam je sobie ,trzy dni po odstawieniu współżyłam z moim chłopakiem ,a następnego dnia pojawiła się normalna miesiączka. Co to oznacza? Czy moge byc w ciazy?

witam,
rozregulowała Pani sobie cykl miesiączkowy.
Nie wykluczam ciąży, ani nie potwierdzam.
Nie wiem ile tabletek Pani zdążyła przyjąć. proponuję test ciążowy za 14 dni od stosunku

Nie zalecam tego typu metod stosowania tabletek.