Przyjęcie tabletki Ellaone a krwawienie

W nocy z 4/5 (ok godz 5) października ,nie było to współżycie a raczej pieszczoty, dodam tylko że jestem dziewicą. Partner powiedział, że wytrysku nie było.7 października ok 17 byłam u ginekologa, zięłąm ElleOne.11 dostałam poczatkow ciemnego plamienie późneij normalna krew trwało to do 14. Kiedy powinnam spodziewac się następnego krwawienia?czy tabletka zadziałała?Teraz mam zawroty głowy boli mnie brzuch i dziwnie drętwiej mi ręka i głowa może to z przemęczenia, ale bardzo się boję pomocy

Tabletka po... jeśli została przyjęta w ciągu 120 godzin po stosunku skuteczność jest bardzo wysoka. Po przyjęciu możliwe są działania uboczne takie jak plamienia, bóle brzucha, złe samopoczucie. Objawy powinny ustąpić w ciągu kilku dni. Jeśli nie wskazna konsultacja ginekologiczna.