Przyjęcie trzech tabletek antykoncepcyjnych w ciągu doby a ryzyko ciąży

Witam, mam pytanie - takich jak moje pewnie tu wiele. W piątek i w sobotę nie wzielam tabletek Yasmin, w niedziele wzielam 2 z piątku i soboty i o stałej porze 20:50 wzielam niedzielną. Czyli 3 w ciagu 24 godzin. W tym czasie w sobotę wspolzylam z narzeczonym. Jak duże jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Bardzo prosze o odpowiedz.
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje zwiększone ryzyko ciąży. Nie da się go jednak określić w wartościach liczbowych. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.