Przyjęcie zastrzyku antykoncepcyjnego podczas brązowych plamień

Witam, wzięłam zastrzyk antykoncepcyjny jak zaczynał mi się okres, tak mi się wydawało, bo zawsze z początku mam brązowe plamienia. Niestety tych dni się nie liczy do okresu o czym nie miałam niestety pojęcia, tak więc jestem zestresowana i nie wiem co mam zrobić oraz jaka jest skuteczność zastrzyku no i co z moim zdrowiem? Proszę o odpowiedź. Justyna

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.