Przyjemność psychiczna wynikająca z gwałtu

Fascynacje gwaltem wprowadzilam w zycie,gwalcil mnie partner, mi sprawialo to psychiczna przyjemnosc, prowokowalam i nie bylo to trudne-trafilam na chama, przezylam szok raz,uraz innym razem gdy na prawde nie chcialam czegos co bolalo, plakalam ale chwile i przytulilam sie.On mnie rzucil, ja z przyjemnoscia tamto wspominam,tesknie.Pragne by ktos mnie tak krzywdzil a jednoczesnie bardzo kochal.Dwa razy mialam przeblyski odrazy po tamtym, mimo to lubie to wspominac.Co byc moze jest ze mna nie tak?

Dzień dobry!

Masochizm - pragnienie bycia poniżaną, poddaną, "gwałconą" - jest powszechną preferencją seksualną wśród kobiet i jedyną, która występuje częściej u kobiet niż mężczyzn. Może przyjmować różne formy, od łagodnej, gdzie satysfakcjonujące dla kobiety są klapsy czy "nieprzyzwoite" słowa używane podczas seksu - do skrajnej, gdzie prowokuje się zgwałcenie i inne sytuacje niebezpieczne, zagrażające życiu. Jeśli obawia się Pani, że Pani potrzeby seksualne mogą negatywnie wpływać na Pani życie, ściągać na Panią niebezpieczeństwo lub być przyczyną kolejnych porzuceń i nieudanych związków, warto zgłosić się do seksuologa psychoterapeuty. Nie mniej jednak ludzka seksualność jest wielobarwna i zachowania sadomasochistyczne mieszczą się w normie, jeśli są akceptowane przez oboje (lub większą liczbę) partnerów seksualnych.

Pozdrawiam!

Fantazje o byciu gwałconą, a prawdziwe zgwałcenie to dwie całkiem różne sprawy!
"Ostry seks", zabawy sadomasochistyczne z zaufanym partnerem to inna sprawa, niż zachowania ryzykowne, niepewne spotkania...
Obawiam się, że Pani czuje się zagubiona w tym aspekcie faktycznie trudnej seksualności.
Proponuję wizytę u psychologa-seksuologa, żeby uporządkować sobie te sprawy.
Żeby nie blokować się, ale też żeby jednak kontrolować fantazje, nie wszystko w życiu można "puścić" na żywioł...
Pozdrawiam. JW