Przyjmowanie antybiotyku przez 5 dni a możliwość szczepienia u dziecka

Witam. Czy jak moje dziecko przyjmuje antybiotyk przez 5 dni bo miał wirusa- katar mocny, kaszel oraz chore gardelko, jutro ma mieć szczepienie a 7 miesiecy. Lekarz stwierdził ze dziecko jest juz zdrowe tylko ma mała plamkę na migdałki. Nic mu nie będzie po szczepieniu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz zakwalifikował dziecko do szczepienia to należy mu zaufać i udać się na podanie szczepionki.