Przyjmowanie Bromergon oraz Pramolan, Miansec, Propranolol i Alprox

Witam Mam nerwice lekowa i dostalam leki Pramolan Miansec Propranolol i doraźnie Alprox Z uwagi na karmienie piersią musiałam odstawić dziecko od piersi i dostalam lek Bromergon Czy mogę zarzywac te leki jednocześnie czy najpierw Bromergon a po odstawieniu tego leku zacząć brać leki na nerwice ?

Witam Panią,

Pani kuracja jest bardzo złożona. W przypadku "nerwicy lękowej" nie stosuje się raczej wszystkich czterech preparatów od razu. Warto zasięgnąć drugiej opinii psychaitrycznej, czy Pani objawy nie odpowiadają jednak depresji poporodowej. CZasem depresja poporodowa przebiega ze znacznym lękiem i wtedy przypomina zabuzrenia lękowe. W przypadku depresji poporodowej leczenie byłoby jednak trochę inne. W Pani przypadku początkowo warto zacząć od terapii bromergonem, a nastepnie wprowadzić jeden lek tj miansec. Jesli Pani objawy to rzeczywiści zaburzenia lękowe, wtedy terapia jednym preparatem powinna być efektywna i nie ma potrzeby stosowania dodatkowo jeszcze pramolanu, propranololu i alprazolamu. Warto skonsultowac się jednak z drugim psychiatrą.

Pozdrawiam!