Przyjmowanie Clexane po operacji z powodu trójkostkowego złamania podudzia

Dzień Dobry. 8 tygodni temu miałem wykonywaną operację z powodu trójkostkowego złamania podudzia. Od tygodnia obciążam nogę w 70% chodząc o dwóch kulach i w 100% stojąc na chwilę, na jednej nodze. Chciałbym poprosić o opinię kiedy powinienem przerwać branie clexanu.

Witam.
Moim zdaniem do czasu pełnego uruchomienia złamanej kończyny warto brać Clexane. Jak będzie można już chodzić na złamanej nodze, będzie można też odstawić clexane. Jest on podawany dla Pana bezpieczeństwa i chroni przed zakrzepicą. Pozdrawiam i życzę zdrowia