Przyjmowanie Duphaston a wyniki badań w 4. dniu cyklu

Witam. Przez 6msc brałam tabletki Duphaston ponieważ miałam problemy z miesiączką. Lekarz powiedział że moje jajniki nie pracują tak jak powinny i muszę brać tabletki, po skończeniu miałam robione badania w 4dniu cyklu Glukoza (osocze fluorkowe) 88mg/dl* FSH (ICD-9: L65) 7,38 Estradiol (ICD-9: K99) 24 Po konsultacji z lekarzem z tymi wynikami kazał brać mi przez kolejne 4msc Duphaston. Nie jestem pewna czy aby na pewno lekarz prawidłowo mnie leczy? Z góry dziękuję za odpowiedz, pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Lekarz wykluczył inne przyczyny i stosuje u Pani kontynuację terapi duphastonem. Postępowanie wydaje się słuszne.

Pozdrawiam.