Przyjmowanie dużej ilości pokarmu a schorzenia psychiczne

Witam . Mam problem. Doszlo do mnie dwa dni temu , ze potrzebuje pomocy a boje sie isc do lekrza bo moze stwierdzi ze jestem wariatka. A moze i mialby racje. Nie wien do konca gdzie tkwi problem. Alkohol, bulimia, nerwica. Poki co zaczeli sie od wymiotow , pozniej alkohol wieczorami, depresja, agresja , dusznosci. Zle mysli , bardzo zle. Walcze z tym , ale ilez mozna? Nie mam juz sil. Mam dla kogo zyc i poki co chyba dlatego zyje. Funkcjonuje. Ale zbliza sie wieczor i te mysli, pochlanianie lodowki

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej okolicy i podjąć leczenie w formie ambulatoryjnej (np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego - w ramach NFZ lub prywatnie - w internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Inną możliwością jest podjęcie leczenia na oddziale stacjonarnym, w którym stosowana jest psychoterapia. Tutaj link do niektórych z nich http://www.zaburzeniaosobowosci.pl/

Witam serdecznie,

Opisane przez Panią problemy nie oznaczają, że jest Pani wariatką. Być może ma Pani problem z zaburzeniami odżywiania pod postacią bulimii. Być może również z depresją. Ale żaden z tych kłopotów nie oznacza "wariactwa". To problemy, które można i trzeba leczyć. Nie musi Pani cierpieć. Może Pani odzyskać swoje życie. Do czego gorąco namawiam.
Tutaj znajdzie Pani informacje, jak znaleźć dobrego psychoterapeutę
http://martadziekanowska.wordpress.com/2014/09/29/76/

Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska