Przyjmowanie HCG w postaci homeopatycznych globulek podczas karmienia piersią

Witam, Chciałam zapytać czy hcg w postaci homeopatycznych globulek można przyjmować podczas karmienia piersią 4 miesięcznego dziecka i czy nie będzie to miało wpływu na dziecko.

przyjmowanie homeopatycznych globulek nie zaszkodzi ani Pani ani dziecku, nie będzie też mieć też wpływu na ,,leczoną'' dolegliwość. pozdrawiam kz