Przyjmowanie leków Euthyrox i Clatra

Mam zalecony od endokrynologa Euthyrox N88 oraz od laryngologa Clatra. Czy mam łykać oba leki jednocześnie na czczo popijając np. szklanką wody i mogę zjeść śniadanie dopiero po 1h?

Dobry wieczór,

Nie powinna Pani mieszać Euthyroxu z innymi lekami, gdyż wpływają one na jego wchłanianie. Proponuję najpierw Euthyrox (koniecznie popijamy wodą, a nie kawą...), a po ok. 30 min drugi lek.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz