Przyjmowanie leków na polineuropatię alkoholową

mam stwierdzona polineuropatie alkoholowa,przyjmowalam neurovit,neurolipon,od bolu exbol i tramal. bol cierpie juz prawie 3msc,dodatkowo mam wlaczony neurotop 300,przeczytalam ze carbamazepina zmniejsza dzialanie tramalu ,dlaczego trzeba go przyjmowac? zle sypiam a nastroj mam bardzo zmienny. ile czasu bede jeszcze cierpiec,czy to wogole minie?

Polineuropatia jest chorobą przewlekłą. Ogólnie mówiąc jest mała szansa na całkowitą regenerację uszkodzonych nerwów obwodowych. W przypadku jednak gdy przestał działać czynnik sprawczy ,w tym wypadku alkohol, choroba nie powinna dalej postępować.
Leczenie polineuropatii jest długie i żmudne. Składa się z odpowiednio dobranego leczenia przeciwbólowego oraz leczenia przyczynowego. Sukces często zależy od cierpliwości, długości leczenia oraz odpowiedniego doboru leków, w odpowiednich dawkach.