Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 7 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przyjmowanie leków na polineuropatię alkoholową

mam stwierdzona polineuropatie alkoholowa,przyjmowalam neurovit,neurolipon,od bolu exbol i tramal. bol cierpie juz prawie 3msc,dodatkowo mam wlaczony neurotop 300,przeczytalam ze carbamazepina zmniejsza dzialanie tramalu ,dlaczego trzeba go przyjmowac? zle sypiam a nastroj mam bardzo zmienny. ile czasu bede jeszcze cierpiec,czy to wogole minie?
KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Polineuropatia jest chorobą przewlekłą. Ogólnie mówiąc jest mała szansa na całkowitą regenerację uszkodzonych nerwów obwodowych. W przypadku jednak gdy przestał działać czynnik sprawczy ,w tym wypadku alkohol, choroba nie powinna dalej postępować. Leczenie polineuropatii jest długie i żmudne. Składa się z odpowiednio dobranego leczenia przeciwbólowego oraz leczenia przyczynowego. Sukces często zależy od cierpliwości, długości leczenia oraz odpowiedniego doboru leków, w odpowiednich dawkach.

Specjalista w dziedzinie neurologii.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety