Przyjmowanie leków Promizan i Setaloft po problemach z narkotykami

Witam,mam 18 lat mialam problem z narkotykami nie biore juz 6 miesiecy czuje jakbym byla we snie,lekarz psychiatra przepisal mi leki promizan 25mg i setaloft 50 mg prosze napisac mi cos o tych lekach ,dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie . Lek ten wykazuje działanie przeciwpsychotyczne (znoszące objawy chorób psychicznych), silne uspokajające, słabsze przeciwwymiotne oraz przeciwlękowe. Setalo zaś zwiększa ilość substancji odpowiedzialnych za nastrój i lęk. Jeżeli rzeczywiście czuje się po nich źle proszę zgłosić się do lekarza.