Przyjmowanie leków w depresji lękowej z urojeniami

Witam u mojej żony zdiagnozowano depresję lękową z urojeniami żona często przerywała leczenie mówiąc że jest ok problem stanowi szkoła i choroba jak w zegarku pojawia się na kilka dni przed pójściem do szkoły po wakacjach pod kontrolą lekarza zarzywa effectin er75x2 rano i podpiera się w stanach lękowych alprox na pady lęku pojawiają się rano jak by po ustaniu działania leku i sytuacja wraca do normy ok godz 13 do 18 i trwa całą noc do rana czy poziom leków jest za mały i nie podtrzymuje stanu

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza