Przyjmowanie leku Agen i blokerów a opuchlizna kostek

Zazywam lek o nazwie Agen na nadciśnieniena i dwke mam rano 10mg do tego blokery w dawce 150mg rano i 50mg popołudniu i ostatnio zauważyłam że mi kostki od środka nogi puchną.

Jednak przyczyny obrzęków mogą być różne woęc proponuję wizytę u lekarza prowadzącego leczenie nadciśnienia lub lekarza rodzinnego.