Przyjmowanie leku Bisocard

Witam, Brałam Bisocard 5mg z pwodu tachykardii prawdopodobnie od anemii, ale mialałam puls w granicach 50, lekarz zmienił mi na Concor cor 3.75, ale nie jest lepiej. Wczoraj mierzyłam puls i wyniósł 46. Czuję się słabo, ociężale. Czy mogę spróbować jutro wziąć pół tabletki Bisocardu 5 mg czyli 2.5? Wizyte u lekarza mam dopiero za 2 tyg, a strasznie słabo się czuje. Pozdrawiam

Mikołaj Cyganok

Witam! Nie należy samodzielnie modyfikować dawkowania leków. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. Będzie on miał możliwość zebrać wywiad, zbadać Panią i odpowiednio zmodyfikować dawki leków, celem uzyskania pożądanego efektu.