Przyjmowanie leku Fluosetin a stosowanie spalaczy tłuszczu

Witam, chciałam dowiedzieć się czy przy stosowaniu leku Fluoxetin 20mg mogę stosować jakieś spalacze tłuszczu? Ponieważ brałam Paxtin 20mg i w ciągu 2 miesięcy przytyłam ponad 20kg co teraz chcę zrzucić jednak przy stosowaniu diety (jestem pod stałą kontrolą dietetyka) oraz ćwiczenia fizyczne nic nie dają. Czy mogę Fluoksetynę brać razem ze spalaczem tłuszczu? Ponieważ kiedyś biorąc Paxtin nie mogłam brać Therm Line Forte ponieważ miałam nasilone objawy depresyjne... Pilnie czekam na odpowiedź

Witam serdecznie,

na rynku w sprzedaży jest sporo spalaczy tłuszczu, niektóre są agresywne, zawierają różne substancje, ziołowe jak i inne wypełniacze, które mogą wchodzić w interakcje z lekiem. Nie wiem jaki spalacz ma Pani na myśli.Proponuję nie eksperymentować tylko uzbroić się w cierpliwość stosować dietę i czekać na efekty. Odchudzanie to proces więc jak sama nazwa wskazuje wymaga czasu. Organizm nie lubi jak zbyt szybko pozbywa się tkanki tłuszczowej, odpowiedzią na to jest często efekt jo-jo.

Serdecznie pozdrawiam