Przyjmowanie luteiny, witamin i nospy w 26. tygodniu ciąży

Witam serdecznie jestem w 26 tyg ciąży,jestem po poronieniu,byłam na usg4d ale lekarz najpierw mnie zbadał i przepisał leki bo moja szyjka ma 2,5cm i wg niego jest za krótka,dziecko jest nisko ułożone główką i gdzieś tam uciska,dostałam polecenie leżenia i brania 2xluteine dopochowo,witaminy i nospę 3x dziennie i polecił aby dalej prowadził mnie mój lekarz który jest na urlopie. Pytanie moje czy dobrze że biorę te leki i co mój lekarz dalej powinien ze mną zrobić,czy to niebezpieczne dla nas?

Lek. Katarzyna Szymczak

O stosowanym leczeniu decyduje ginekolog po badaniu oraz zapoznaniu się z historia choroby pacjentki, jeśli czuje się Pani dobrze i jest pod stałą kontrolą ginekologa znaczy to że stosowane leczenie jest prawidłowe, po urlopie Pani lekarz zbada Panią i zdecyduje o dalszym postepowaniu.
Pozdrawiam