Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 7 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przyjmowanie magnezu a bóle brzucha

Witam. Jestem osobą bardzo zestresowaną, mam 44 lata. W ostatnich 2 m-cach, pojawiły się drżenie rąk i mięsni, czuję się bardzo osłabiona i mam spory apetyt na mięso. Próbowałam brać magnez B6 ale po kazdym użyciu bardzo boli mnie brzuch i jest dość mocno wzdęty. Co może być przyczyną?
KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu

Badania krwi - potas

Potas jest głównym elektrolitem wnętrza komórkowego w ludzkim organizmie. Jego największe stężenie znajduje się w mięśniach szkieletowych i jest niezbędnym składnikiem do utrzymywania stałych warunków wewnątrz organizmu.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Przyczyną może być nietolerancja preparatu. Proszę odstawić suplement i wykonać badania mające na celu ustalenie konieczności dalszej suplementacji.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy