Przyjmowanie połowy tabletki Metocard

Metocard-czas odstawienia Dzisaj jest 5 dzień kiedy biorę połowę tabletki metocardu,czyli teraz 50 mg rano,wcześniej brałam przez 50 dni całą 47,5 raz na dobę.Miałam stwierdzona tachykardi zatokową,ale dzwonilam do lekarza bo ten lek juz znacznie mi obnizal isnienie,pojawily sie ksutki uboczne.Czy moze mi sie cos stac jak biore teaz polowe 47,5mg tabletki
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Jeśli obecna dawka metocardu okaże się zbyt niska może dojść do nawrotu tachykardii zatokowej objawiającej się uczuciem kołatania serca, osłabieniem czy dusznością. Może pojawić się również podwyższone ciśnienie tętnicze krwi. W przypadku obecności któregokolwiek z wyżej wymienionych proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.