Przyjmowanie preparatu Slimitin Woman a opóźnienie miesiączki

Witam , ostatnio okres mialam 29 września do 3 października teraz powinnam go mieć i nie mam czy branie tabletek Slimitin Woman może spowodować opóźnienie miesiączki ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, pobierany przez Panią preparat jest suplementem diety i nie ma żadnych dowodów i badań pokazujących wpływu na możliwość opóźnienia miesiączki. Jednakże w przypadku takich preparatów istnieje taka możliwość bo nie znamy dokładnie jego działania. Proszę o kontakt z ginekologiem gdyby sytuacja się powtarzała i odstawić preparat. Pozdrawiam