Przyjmowanie Propranolol na drżenie rąk a wypadanie włosów

OD kilku lat drżą mi ręce, neurolog przepisał mi propranolol w dawce 80mg/dobę. RM głowy, eeg nie wykazały zmian. Obecnie nie wiadomo od czego drżą mi ręce. Ostatnio zaczęły mi strasznie wypadać włosy i chciałam zapytać czy jest to skutek przyjmowanego proparnolou?Oto moje wyniki badań Badanie krwi:WBC 6,8 (4-10) RBC 4,34 (4-15) HGB 13,7 (12-16)HCT 40,4(38-45) MCV 93(80-98)RDW 10,2(11,5-14) MCH 31,7(27-31) MCHC 34 (31-36)MOCZU:nabłonki płaskie pojedyncze wpw,leukocyty: 2-3wpw,bakterie:nieliczne

Należy zbadać poziom hormonów tarczycy, drżenie rąk często jest genetyczne, co do
wypadanie włosów proszę zasięgnąć poradę dermatologa, pozdrawiam.