Przyjmowanie różnego rodzaju leków a planowanie ciąży

Witam. Od 31.12 brałam leki, na jelitówkę oraz betaserc, potem na błędnik, biorę nilogrin10 mg, hydroxyzium vp10 mg, cerutin, polocard, dziś nilogrin biorę ostatni dzień i zrezygnuje już z reszty ponieważ od tyg czuje się dobrze. Kilka dni temu oparzyłam się olejem, dostałam zastrzyk na tężec, i brałam leki przeciwbólowe, ibuprom i nurofen. i mam gazik z antybiotykiem na dłoni. Kiedy mogę przewidywać, ze mój organizm oczyści się z tych substancji? (pytam pod względem starania się o dziecko)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście każdy leki eliminuje się z organizmu w różnym czasie, jednak można być spokojnym i planować ciąże.