Przyjmowanie suplementów diety i odżywek podczas ćwiczeń na siłowni

Witam chodze na silownie mam cisnienie waze 110 kg i czy moge brac rózne suplemety i odzywki

Dzień dobry,

Przede wszystkim powinien się Pan udać do dietetyka by zasięgnąć porady jak należy się odżywać, jakie błędy żywieniowe popełniasz. Ponadto dietetyk ustali Ci plan, który wspomoże proces odchudzania. Ponadto na siłowni poproś trenera personalnego o wskazówki jakie powinieneś ćwiczenia wykonywać.
Same suplementy diety na tym etapie nie wspomogą procesu odchudzania i treningu.

Pozdrawiam,
Aneta Kościołek

Witam, czy "mam ciśnienie" oznacza MAM NADCIŚNIENIE??? bo ciśnienie ma każdy żyjący ;)
Waga 110 kg przy jakim wzroście, jaki wiek, jaka aktywność fizyczna, samo chodzenie na siłownię nic nie mówi i nic nie wnosi. Przyjmowanie suplementów diety, jakichkolwiek, tak na wszelki wypadek, nie ma najmniejszego celu. Zawsze warto dobrać indywidualnie dietę, a nie przyjmować sztuczne witaminy.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na www.dietoterapia.waw.pl