Przyjmowanie suplementów w celu odtrucia organizmu

witam czy w ramach odtruwania organizmu moge stosowac taki napoj na 30 min przed posilkiem : 250ml wody mineralnej ,1g soli himalajskiej 10 ml octu jablkowego ,25ml soku z aceroli, 1g askorbinianu sodu 2 razy dziennie oraz czy suplementy nie popijane woda po posilku gdyz nie pije wody do posilku jest odpowiednie czy jest mus popic tabletki woda czy poprostu po posilku polykac te kapsulki i nic sie nie stanie i czy ziemie okrzemkowa spozywac mozna do posilku czy sama i przed posilkiem czy na czcz

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam, tak, może Pan spożywać taki napój 30 min przed posiłkiem. Suplementów nie musi popijać Pan wodą do posiłku, ale nic się nie stanie (nie zwolni metabolizm, nie rozcieńczy Pan soków żołądkowych itd) jeśli spożyje jej Pan minimalną ilość dosłownie na popicie suplementów. Spożywczą ziemię okrzemkową powinno stosować się w ilości 1-2 łyżek dziennie (proszę zacząć od mniejszej ilości) - najlepiej podczas posiłku. Pozdrawiam, Kamila Ziemann, EFEKT Centrum Dietetyczne