Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych a grypa żołądkowa

Witam. Przyjmuję tabletki E**n od ponad roku, nowe opakowanie zawsze zaczynam od poniedziałku. Pod koniec drugiego tygodnia przyjmowania tabletek przeszłam grypę żołądkową z ostrymi biegunkami, która trwała od piątku do niedzieli (07-09.09). W sobotę wieczorem dostałam lekkiego plamienia, które okazało się krwawieniem z odstawienia (trwało 6 dni z bólami podbrzusza czyli standardowe objawy). Cały czas przyjmowałam tabletki o zwykłej porze do końca blistra. Dzień przed rozpoczęciem choroby kochałam się z chłopakiem z finałem we mnie (06.09). Niestety nie mogę skontaktować się ze swoim ginekologiem a nie wiem co mam robić. Od poniedziałku (17.09) powinnam mieć prawidłową przerwę między blistrami. Czy mam robić tę przerwę między opakowaniami czy zacząć od razu nowy blister? Czy po skończeniu choroby gdy cały czas przyjmowałam tabletki jestem już chroniona? Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę w takiej sytuacji (do dnia dzisiejszego 15.09 nie było żadnego zbliżenia)? Bardzo proszę o odpowiedź...

Niestety ryzyko ciąży istnieje, z uwagi na biegunki - tabletki mogły się nie wchłaniać odpowiednio. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.