Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych podczas miesiączki

Dostałam okres jestem w trakie brania białyh tabletek nie wiem co robic czy brac dalej białe tabletki do końa i gdy mi się skonczy opakowanie kupic nowe i zaczac brac rózowe tabletki bez zadnej przerwy ?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Dokładnie tak należy zrobić jak Pani napisała. Proszę pamiętać iż ochrona antykoncepcyjna zostaje zachowana w okresie tabletek placebo( białych) tylko i wyłącznie kiedy zacznie Pani koleje opakowanie zgodnie z wytycznymi.